Jak wygląda seks hiszpański?

Na czym polega miłość hiszpańska? Seks po hiszpańsku to bardzo podniecająca dla mężczyzn forma seksu. Pieszczoty dla niego wcale nie muszą się ograniczać do Twoich dłoni i ust. Piersi to dla Twojego partnera przecież jedna z ulubionych części Twojego ciała. Choć zwykle to on daje Ci przyjemność dzięki biustowi, spróbuj teraz odwrócić role. Twój facet będzie niesamowicie pobudzony.
Seks hiszpański to najkrócej mówiąc stosunek bez penetracji. Penis pieszczony jest przy pomocy biustu partnerki do momentu maksymalnej erekcji lub aż do osiągnięcia orgazmu. Ten rodzaj pieszczot może być więc przyjemnie rozgrzewającą do dalszych zabaw grą wstępną albo sposobem na urozmaicenie monotonii podczas seksu.

Duży biust nie jest konieczny!

Nie musisz się obawiać - do miłości hiszpańskiej nie trzeba znać odpowiednich technik ani mieć niesamowitego doświadczenia. Wystarczy odrobina fantazji. Oczywiście Twoje warunki fizyczne, tzn. posiadanie obfitego biustu, mogą ułatwić tego rodzaju pieszczoty, jednak to też nie jest wymóg konieczny. Nie bój się, że Twoje piersi mogą okazać się zbyt małe - wystarczy je delikatnie ścisnąć wokół penisa. Podczas tego typu zabaw przydać się może lubrykant. Wybierz żel smakowy, jeśli będziesz chciała pomóc sobie w pieszczotach językiem.

Jak uprawiać seks hiszpański?

Co zrobić, by dać swojemu partnerowi maksimum satysfakcji? Otulić piersiami penisa i pozwolić mężczyźnie poruszać się w jego ulubionym tempie. Najwygodniej będzie wybrać do tego klasyczną pozycję, w której będziesz leżeć wygodnie na łóżku, a partner okrakiem usiądzie na Tobie i wykonując proste ruchy biodrami sam będzie dawkować sobie poziom przyjemności. Pamiętaj, że jednym z najważniejszych i najatrakcyjniejszych elementów seksu hiszpańskiego z męskiego punktu widzenia jest zakończenie na Twoim biuście. Ten widok niesamowicie podnieca faceta! Zrób mu więc tę przyjemność i pozwól mu na to. W końcu uprawiacie ze sobą seks, nie powinnaś się więc wstydzić jego spermy.

Dlaczego mężczyzn podnieca seks hiszpański?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - bo podczas miłości hiszpańskiej to facet jest w centrum uwagi. Zwykle podczas seksu mężczyźni za punkt honoru stawiają sobie zaspokojenie partnerki. Dlatego będzie to bardzo miła odmiana dla Twojego partnera, kiedy to Ty zajmiesz się zadowalaniem i pieszczeniem jego ciała, a on będzie mógł dodatkowo rozkoszować się Twoim seksownym widokiem. Poza tym hiszpański seks na pewno spodoba się panom mającym zamiłowanie do kobiecych biustów. Jeśli uwielbiasz pieszczoty piersi, Tobie również może przypaść do gustu. Poproś swojego faceta, aby to on ściskał i masował Ci biust - w końcu to jedna z kobiecych stref erogennych. Możesz więc również liczyć na upajające chwile.

Uprawianie miłości po hiszpańsku to, obok seksu włoskiego, ciekawa alternatywa podgrzania atmosfery w sypialni. Ta forma seksu może się również sprawdzić w sytuacjach, gdy normalne zbliżenie nie jest możliwe (np. podczas miesiączki). Jeżeli lubisz sprawiać niespodzianki Twojemu mężczyźnie, a inne formy pieszczot już się Wam opatrzyły, zaskocz go i zaprezentuj mu swój biust. Niech rozpali go do czerwoności!

Macie jakieś doświadczenia w seksie hiszpańskim? Podzielcie się z nami!

Autorzy: Marta Kołodziejczyk, Dominik


Powiązane artykuły

Strefy erogenne u kobiet
Gdzie dotykać kobietę, by sprawić jej wyjątkową przyjemność? Jeśli masz wątpliwości, przeczytaj ten artykuł.
Lubrykanty, czyli intymne żele nawilżające
Czy lubisz, gdy podczas seksu jest mokro? Dodatkowa wilgoć może sprawić, że odkryjecie zupełnie nowe wrażenia! Zobacz, jaki lubrykanty mogą urozmaicić seks i kiedy je zastosować.
Nudny seks
Jak wygląda sytuacja w Waszym łóżku? Chciałoby się zacytować „Nuda... Nic się nie dzieje”? Czas to zmienić! Zobacz, dlaczego seks staje się nudny i jak temu zapobiec.
Miłość włoska
Lubisz różnorodność i szukasz ciekawych pomysłów na seks i pieszczoty? Nie jesteś gotowa na seks, a jednak chcesz czegoś więcej? Miłość po włosku jest dla Ciebie!